Oferta

Klimatyzacja jest to urządzenie, które nie tylko chłodzi podczas upałów, ale coraz częściej grzeje w chłodne dni. Usuwa z powietrza nadmiar nagromadzonej wilgoci i oczyszcza. Tym samym poprawia nasze samopoczucie w upalne dni. Najlepiej czujemy się, gdy w lato temperatura powietrza wynosi 23-26 C, a jego wilgotność jest na poziomie 40-60%. Urządzenie automatycznie zapewni nam idealne warunki dzięki czemu nasz nastrój od razu się poprawia.

Podczas chłodnych dni może być wykorzystywana do ogrzewania jako najtańsza pompa ciepła powietrze-powietrze. Jest coraz częściej wybierana przez klientów nie de facto do chłodzenia, ale ogrzewania mieszkania. W zimę możemy ogrzewać dom klimatyzatorem aż do -15 C temperatury panującej na dworze. Świetnie zastępuje główne źródła ciepła. Nowoczesne jednostki posiadają inverterową sprężarkę o zmiennej mocy. Automatycznie reguluje moc urządzenia do zapotrzebowania na ciepło/zimno w pomieszczeniu, znacząco obniżając koszty eksploatacji urządzenia.


W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę klimatyzacji ściennych – split oraz multi-split, podłogowych, przysufitowo-przypodłogowych, kasetonowych, kanałowych. Oferujemy profesjonalny montaż wykonany przez instalatorów prowadzących autoryzowany serwis urządzeń firm:

  • FUJI ELECTRIC,
  • ZIBRO
  • HAIER
  • PANASONIC
  • MITSUBISHI ELECTRIC
  • SAMSUNG
  • VIVAX

Panasonic

Firma ta jest innowatorem nowych technologii w klimatyzacjach i nie tylko.
W nowej serii Etherea wprowadzono inteligentną pompę ciepła, która ogranicza zużycie energii. System Econavi wykorzystuje czujnik obecności osób oraz nowy czujnik nasłonecznienia do optymalizowania wydajności klimatyzatora, stosownie do warunków panujących w pomieszczeniu.

Econavi zapewnia:

Falę temperaturową.
Przeszukiwanie pomieszczenia.
Detekcje aktywności.
Detekcje nieobecności.
Detekcje nasłonecznienia


Zibro

Zibro to nie tylko klimatyzatory, ale również piecyki naftowe, nawilżacze, osuszacze i oczyszczacze powietrza, ogrzewanie elektryczne i gazowe. Szeroka gama urządzeń dzięki którym możemy kreować wymarzony klimat w naszym domu. Marka od wielu lat należy do holenderskiej firmy PVG International B.V., a od 2015 roku zmienia nazwę Zibro na Qlima. Producent nadal będzie oferować swoim klientom doskonałej jakości produkty dbające o właściwą temperaturę, wilgotność i jakość powietrza w naszych mieszkaniach, biurach, czy sklepach.