Partnerzy

O jakości naszej firmy decyduję długoletnia współpraca z wieloma firmami o światowej renomie. Jest to świadectwem nie tylko efektywności naszej pracy, ale również szacunku i indywidualnego podejścia do klienta.

Jøtul jest jednym z najstarszych na świecie producentów pieców, wkładów i kominków. Buduje firmę od 160 lat w oparciu o dumne norweskie dziedzictwo, połączenie solidnego rzemiosła ze sztuką radzenia sobie z zimnem.

Przez lata pomnaża swój potencjał poprzez wieloletnie doświadczenie skupiające się na modernizacji konstrukcji oraz optymalizacji procesu spalania.

Założona w 1969 roku firma Sergio-Leoni reprezentuję spełnienie marzeń artysty, tworząc drogocenne, jedyne w swoim rodzaju dzieła z ceramiki, mające służyć przez długie lata oraz zdobić i ogrzewać domy na całym świecie.

Firma Stovax, założona w 1981 roku w Wielkiej Brytanii prowadził działalność w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży kominków opalanych drewnem i akcesoriów kominkowych.

Firma istnieje na rynku polskim od 1998 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi i szerokiej gamie produktów szybko znaleźli się w czołówce firm kominkowych w Europie.

Firma została założona w 1926 roku, dziś pozostaje europejskim liderem w produkcji wkładów, kaset oraz pieców wolnostojących opalanych drewnem. Koncern posiada 4 zakłady położone w Ardenach – regionie o tradycjach odlewu żeliwa. Nowoczesne odlewnie plus doświadczenie w produkcji urządzeń grzewczych opalanych drewnem.

Dovre, to nazwa gór w Norwegii, gdzie zimy są szczególnie srogie i długie. Tam też przez ponad 60 lat rozwijała się i doskonaliła produkcja żeliwnych wkładów kominkowych i pieców.

Istniejąca firma od 1989 roku, to wiodący polski producent szerokiej gamy powietrznych wkładów kominkowych oraz kominków z płaszczem wodnym. Od początku działalności dokładają wszelkich starań dostarczać klientom produkty najwyższej jakości.

Zehnder

Zakorzenione w tradycji rodzinne przedsiębiorstwo z siedzibą w Niederbayern na austriacko-bawarskim pograniczu. Brunner, to ludzie najczęściej zabawni i przyjaźnie nastawieni do życia traktujący pracę bardzo poważnie.

Powstała 31 sierpnia 1992 roku i wyraźnie opanowała czeski rynek kominkowy. Z pierwotnej produkcji małych serii Suchodole nad Odrą stopniowo rozwinął się zakład produkcyjny z najnowocześniejszym zapleczem technologicznym, wielkim potencjałem konstrukcyjnym i handlowym.

Grupa Glen Dimplex powstała w 1973 roku i obecnie jest największą na świecie firmą produkującą elektryczne urządzenia grzewcze oraz kominki elektryczne. Podstawą sukcesu Grupy Glen Dimplex jest polityka ciągłych inwestycji w budowanie marek, wprowadzanie innowacji w zakresie produktu oraz koncentracja na dostarczeniu klientom produktów zgodnych z ich oczekiwaniami.

Międzynarodowy szwajcarski producent grzejników oraz wentylacji. Jeden z najbardziej atrakcyjnych dostawców energooszczędnych, zdrowych i komfortowych rozwiązań dla optymalnego klimatu wnętrza.

PRO-VENT
Silca
Caminetti Montegrappa
Panasonic
Pro-vent specjalizuje się w produkcji urządzeń oraz akcesoriów potrzebnych do wentylacji mechanicznej (rekuperacji).
Niemiecki producent najwyższej jakości i bezpiecznych pod względem zdrowotnym materiałów przeznaczonych do izolacji kominków.

Caminetti Montegrappa jest włoskim producentem wolnostojących piecyków na pellet.

Firma Panasonic to lider w branży ogrzewania i klimatyzacji. Jako firma o zasięgu globalnym dostarcza najwyższej jakości produkty, których różnorodność pozwala zaspokoić potrzeby wszystkich odbiorców na wszystkich rynkach.
Firma CEBUD specjalizuje się w budowie wyłącznie kominków grzewczych, pieców i kuchni kaflowych.
Producent centralnych odkurzaczy oraz akcesoriów sprzątających
SCHMID produkuje wkłady kominkowe o bardzo wysokiej jakości. Wkłady są stalowe, wykładane szamotem o bardzo bogatym wzornictwie, które można dostosować do każdego typu pomieszczeń.
Ekonomiczna linia wkładów z fabryki SPARTHERM, są one alternatywą dla topowych produktów Sparthern
Husky

Posiada szeroką gamę produktów od podstawowych modeli sprzątania na sucho po jednostki z funkcją sprzątania na mokro z automatycznym odpływem do kanalizacji. Dzięki temu odkurzacz, po skończonej pracy, sam pozbywa się zanieczyszczeń oraz czyści zbiornik za pomocą strumienia wody.

W ofercie znajdziecie Państwo kratki wentylacyjne, przewody, systemy wentylacyjne oraz akcesoria niezbędne do stworzenia efektownej instalacji wentylacyjnej.

Firma Hajduk jest największym w Polsce i Europie Wschodniej producentem wkładów grzewczych stalowo-szamotowych. Dużą część produkcji stanowi export na rynki Unii Europejskiej, jak również do wielu krajów spoza jej granic.

Dostarcza kompleksowe rozwiązania wentylacyjno –grzewcze o najwyższej jakości, w pełni bezpiecznych, ekonomicznych i ekologicznych.

SCAN
ATRA
Bef Home

Scan to wysokiej jakości stalowe piece i wkłady kominkowe w nowoczesnym duńskim design.

Atra to wysokiej jakości duże, stalowe wkłady kominkowe, zapewniające piękny widok ognia.

Doskonałe zaplecze techniczne i kadrowe jest gwarancją wysokiej jakości naszych produktów, które spełniają najbardziej rygorystyczne normy europejskie.