Oferta

Korzystanie z sauny jest jednym z popularniejszych sposobów oczyszczania organizmu. Panująca w niej temperatura nie tylko wpływa kojąco na ciało, ale też na umysł człowieka. Jest miejscem, w którym można się zrelaksować i odprężyć. Sauna została wynaleziona przez finów, którzy mimo niesprzyjającego klimatu są społeczeństwem zdrowym. Po pobycie w saunie bierze się zwykle kapięl w zimnej wodzie. Zastosowanie naprzemiennego ciepła i zimna działa korzystnie na nasz organizm.


Sauna Harvia

W firmie Harvia opracowano szeroki asortyment produktów związanych
z saunami z myślą o spełnieniu wymagań różnych klientów. Spółka ta została założona w 1950 roku przez Tapaniego Harvia (1920-1998). Na przestrzeni dziesięcioleci przekształciła się z niewielkiej kuźni artystycznej w wiodącego
w skali światowej producenta pieców do saun.


Tylo – kompletne domowe SPA.

Aby korzystać z relaksacyjnych, dobroczynnych kąpieli w saunie lub łaźni nie potrzeba mieć dużej łazienki. Tylo zastosowało unikalne rozwiązania dzięki czemu na powierzchni zaledwie 1,3 m2 można urządzić relaksacyjną łaźnie parową z prysznicem lub tradycyjną saunę. Tak, aby każdy miał możliwość skorzystania z rewolucyjnego SPA w swoim domowym zaciszu.


Centrum Kominka.pl realizuje indywidualne projekty saun dopasowanych do potrzeb naszych klientów.