Oferta

Jeżeli stoją Państwo przed wyborem kominka, rekuperacji, klimatyzacji czy też ogrzewania 3 thermo to zalecamy skorzystania z naszej kompleksowej obsługi polegającej na:

1. Doborze idealnego rozwiązania.

2. Bezpłatnej wyceny wraz ze spotkaniem na miejscu montażu.

3. Naszego wykonania dzięki czemu oszczędzają Państwo 15% na materiałach oraz zyskują Państwo przedłużoną gwarancję do 10 lat m. in. kratki.pl, Spartherm.


Kominek

Staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom w zakresie zabudowy kominka. Dbamy o to aby kominek nie tylko ładnie wyglądał ale również pamiętamy o maksymalnym wykorzystaniu ciepła. Proponujemy zabudowy nie tylko z płyt tzw. silkatowych, krzemianowo – wapiennych ale również z ciepłych płyt akumulacyjnych czy też z odzyskiem ciepła ze spalin. Kominek z zewnątrz wykańczamy m. in. kamieniem, spiekiem kwarcowym.

Montujemy urządzenia nie tylko na drewno ale również gaz, pellet czy też biopaliwo. Posiadamy wieloetnie doświadczenie poparte branżowymi uprawnieniami i certyfikatami.

 


Tylo – kompletne domowe SPA.

Aby korzystać z relaksacyjnych, dobroczynnych kąpieli w saunie lub łaźni nie potrzeba mieć dużej łazienki. Tylo zastosowało unikalne rozwiązania dzięki czemu na powierzchni zaledwie 1,3 m2 można urządzić relaksacyjną łaźnie parową z prysznicem lub tradycyjną saunę. Tak, aby każdy miał możliwość skorzystania z rewolucyjnego SPA w swoim domowym zaciszu.


Centrum Kominka.pl realizuje indywidualne projekty saun dopasowanych do potrzeb naszych klientów.